YANGIN KESİCİ SARMAL KAPILAR

ÜRETİM VE BİLGİLENDİRME
BİLGİ:

Fireroll Sarmal Yangın Kapıları, EN normlarına göre test edilmiş ve modellerine göre ayrı ayrı; 60-120-240 dk. Yangın dayanım sınıflarında sertifikalandırılmıştır. Kapıların konstrüksiyonu, özel şekilli ve birleşimli galvaniz çelik paneller ile alev geçirmezliği sağlayan galvaniz yan raylar, ray bağlantıları ve üst kapı sarmalından oluşmaktadır.

Farklı yangın senaryolarına göre, merkezi yangın sisteminden alınan kontak ile otomatik olarak veya ortam ısısının yükselmesi ile kopan Fusible link ’in mekanizmayı harekete geçirmesi ile yangın anında otomatik olarak kapanarak, üzerinde bulunduğu yangın duvarının ayırdığı zonlar arası yangın geçişini, belirtilen dayanım süresi boyunca engeller.

Yangın güvenliğinin gerekli olduğu geniş açıklıklı endüstriyel tesisler, hastaneler, kamu binaları vb. yapılarda kullanılabilir. Standart galvaniz panel yüzeyi dışında Opsiyonel olarak istenilen RAL renginde boyanabilir.

Koridor geçiş veya yüzey montajına uygundur. Galvaniz çelik yüzeyli, galvaniz çelik sarım kutulu ve çelik raylıdır. Zincir mekanizması vardır. Ankastre ve koridor geçiş montaj olanağı sağlar. Elektro-termal bağlantılıdır. Görsel / işitsel panellere sahiptir. 24 V DC selenoid-manyetik kontak mekanizmalı veya elektrotermal bağlantılıdır. İsteğe bağlı olarak ankastre yapıya sahip olabilir