İZSTOR GALVANİZ KEPENK SİSTEMLERİ

ÜRETİM VE BİLGİLENDİRME
BİLGİ:

ST37 Galvaniz kaplı çelik “En az 37 kgf/mm2 veya 370 N/mm2 çekme dayanımına sahip olan çeliği tanımlar.“ malzemeden üretilen sistemler uzun yıllar zorlu iklim koşullarına ve sık çalışmaya uyum sağlayacak şekilde üretilmiş olup, yüksek düzeyde güvenlik ve konfor sağlamaktadır. İstenilen Ral renginde boyanabilen Profilleri ile yapılarınıza şık çözümler sunar.

Farklı motor seçenekleri ile çok küçük açıklıklardan oldukça büyük açıklıklara kadar her ölçü için rahatlıkla kullanılabilen sistemlerdir. Mikro delikli olarak da imal edilebilen sistemler görsel sunum yapan veya havalandırmaya ihtiyaç duyulan dış mekânlar için büyük avantaj sağlar. Kullanılan Çelik Kalınlığı Açıklık ölçüsüne göre farklılık gösterebilmektedir.

Yaygın olarak kullanılan Çelik Malzeme Et Kalınlığı 0,8 mm ‘dir. Ölçü uygunluğuna göre kullanılabilen diğer malzeme kalınlıkları ise; 0,7 mm / 0,9 mm / 1 mm / 1,1 mm / 1,2 mm ve 1,3 mm kalınlığında malzemelerdir. Pnömatik Alt Emniyet ve Fotosel gibi güvenlik sistemleri ile bağlantı oluşturulabilecek sistemler olup Uzaktan Kumanda, Buton, Anahtarlı Şalter, Parmak İzli Geçiş Sistemi, Şifreli & Kartlı Geçiş Sistemi gibi açma mekanizmalarıyla da rahatlıkla kullanılabilirler.