İzser Kurumsal

Tarihçe

1997 yılında 40m² alanda Sarnıç / Gaziemir’de  kurulan İZSER YAPI OTOMASYON LİMİTED ŞİRKETİ; günümüzde 3.100 m² kapalı alana sahip kendi üretim tesisinde faaliyetlerine tüm hızıyla devam etmektedir.
Uluslarası standartlara uygun ve güvenilir ürünleri en uygun koşullarda müşterilerine sunmayı hedefleyen firmamız yatırımlarına tüm hızıyla devam etmekte ve her geçen gün pazar payını artırmaktadır. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası, OHSAS 18001:2007 İş Güvenliği ve Yönetimi Sistemi Sertifikası ve  Marka Tescil Belgesi’ne sahip şirketimiz müşteri memnuniyetini ve güvenini her zaman ön planda tutmaktadır.

MİSYONUMUZ

Deneyimli ve profesyonel ekibimizle birlikte sektörel bilgi ve tecrübelerimizi kullanarak, müşterilerimize proje hazırlanmasından satış sonrası hizmetine kadar tüm aşamalarda maksimum kalitede, sürekli ve yenilikçi hizmetler sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Yurtiçi & Yurtdışı proje sayımızı ve ürün çeşitliliğimizi artırarak sektörümüzde her zaman yenilikçi firma olarak kalmak, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yaşamı kolaylaştıracak ve güvenli hale getirecek ürünler geliştirmek ve sürekli müşteri memnuniyeti sağlamaktır.