İZSDOOR PVC ÇARPMA KAPILAR

ESNEK VE AKICI
BİLGİ:

Alış veriş merkezlerinde, Mutfaklarda, Depolarda ve üretim alanlarında personel yoğun geçişlerinde, mağaza ve depo arası sirkülâsyonu yoğun, forklift, trans palet market sepet ve yük arabaları geçitlerinde kullanılmaktadır.

Şeffaf ve ince görünüşlüdür. Kanatlar 6 mm döküm akrilik levha, Polimetilmetakrilat esaslı termoplastik bir malzeme olan solid Polikarbon üzeri çift taraflı darbeye dayanıklı 1 mm sekron kompakt levha kaplıdır.

Göz hizasında karşıyı görmek amaçlı pencere tasarlanmıştır. Her iki yönden çarpma noktalarına özel dizayn edilmiş 5 mm darbeye dayanıklı, aynı zamanda darbeyi yumuşatma amaçlı sekron kompakt levhalar ile güçlendirilmiştir. Özel tasarlanmış 2 mm kalınlığında aluminyum çekme kanat kasasına sahiptir. Kapı boyutları her ölçüye göre ayarlanabilir niteliktedir.

Her kanat 2 (iki) Adet özel dizayn edilmiş alüminyum çekme menteşe ile yine özel çekilmiş kanat tutucu kapı kasasına sabitlenmektedir. Menteşeye her iki yönde kolayca açılabilirlik sağlamak için iki adet paslanmaz (CrNi) yay ve mil ile bütünleştirilmiştir. Sürtünme noktalarında sürtünme katsayısı sertleştirilmiş PVC ile en aza indirilmiştir.

Tek kanat çarpma kapılarda maksimum geçiş genişliği 1.200 mm. Çift kanat kapılarda ise 2.400 mm.’dir. Ayrıca farklı renk seçenekleri ile uygulanacak alana estetik bir görünüş katmaktadır.